ESKİŞEHİR
İNÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları Destekleme Programı Sonuçları Açıklandı.
![TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları Destekleme Programı Sonuçları Açıklandı.](/meb_iys_dosyalar/2018_12/28163852_27124348_sss.jpg)
İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Vehbi Koç - İmam Hatip Orta Okulu olarak Tübitak 4006 için yapılan proje başvurularımız kabul edilmiş ve desteklenmeye değer bulunmuştur. Okullarımızın Yöneticilerini, Proje başvurusu yapan, projelerde görev alan Öğretmenlerimizi ve Öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.