ESKİŞEHİR
İNÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şehit Ali İhsan Aydın İlkokulu Müdürü ve Şube Müdür Vekilimiz Adem OĞUŞ'un Vedası...
İlçemiz Şehit Ali İhsan Aydın İlkokulu Müdürü olan ve bir süredir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzde Şube Müdürü Vekili olarak görev yapan Adem OĞUŞ'un "Yöneticilerin Yeniden Görevlendirme" işlemleri kapsamında Eskişehir Şehit yusuf Tuna Güzey İlkokulu'na tayini çıkmıştır. Bu vesileyle İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Muhammet BÜYÜK tarafından ilçemize verdiği hizmetlerden dolayı plaket takdimi yapıldı. Bundan sonraki görevinde kendisine başarılar diliyor ve ilçemize verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz.![Şehit Ali İhsan Aydın İlkokulu Müdürü ve Şube Müdür Vekilimiz Adem OĞUŞ'un Vedası...](/meb_iys_dosyalar/2020_06/23114612_Veda_YemeYi.jpg)