ESKİŞEHİR
İNÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ramazan Ayı Yardımlaşma Etkinliğimize Dair Okullarımızdan Kareler
![Ramazan Ayı Yardımlaşma Etkinliğimize Dair Okullarımızdan Kareler](/www/images/mansetresim.png)
Mübarek Ramazan ayında, İnönü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ailesi olarak okullarımız aracılığıyla hazırlamış olduğumuz Ramazan kolilerini ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırdık. Değerli katılımları için velilerimize, okullarımıza, ÇEDES Projesi sorumlusu öğretmenlerimize , gönüllü öğrencilerimize ve İnönü İlçe Müftülüğümüze teşekkür ederiz.
İNÖNÜ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ