ESKİŞEHİR
İNÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kar Tatili
İlçemiz genelinde devam eden yoğun kar yağışı ve ulaşımda oluşması muhtemel riskler nedeniyle; 15 Şubat 2021 Pazartesi günü yüz yüze eğitime başlamasına karar verilen okullarımız, yüz yüze eğitime başlama kararı 15 Şubat 2021 tarihinden başlayarak 2 (iki) gün süreyle ertelenmiştir. Bu süre içerisinde yüz yüze eğitimin ertelendiği okullarımızda eğitime uzaktan eğitim yoluyla devam edilecektir. Kamuoyunun bilgisine sunulur.![Kar Tatili](/meb_iys_dosyalar/2021_02/15102717_unnamed.jpg)