ESKİŞEHİR
İNÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURUL TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
![İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURUL TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2023_12/06155722_whatsappimage20231206at15.47.12.jpg)
06/12/2023 Çarşamba günü Şube Müdürü Erhan YORULMAZ başkanlığında İSG Koordinatörü Asiye ÇİFTÇİ tarafından Okul/Kurum idarecilerine yönelik ''Okul/Kurumlarda Risklere Karşı Alınması Gereken İş ve İşlemler'' konulu bilgilendirme toplantısı yapılmıştır. Katılımları dolayısıyla tüm idarecilerimize teşekkür ederiz.