ESKİŞEHİR
İNÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İnönü Halk Eğitimi Merkezi Yıl Sonu Sergisi
![İnönü Halk Eğitimi Merkezi Yıl Sonu Sergisi](/meb_iys_dosyalar/2024_06/07094905_whatsappimage20240606at18.07.153.jpg)
Hayat Boyu Öğrenme Haftası Etkinlikleri kapsamında İnönü Halk Eğitimi Merkezi'nin yıl sonu sergisi açılışı; Kaymakamımız Sn. Ahmet YILDIZ ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ali TÜRKAL, Şube Müdürülerimiz Mine HAYTA ve Erhan YORULMAZ'ın katılımıyla gerçekleşti. Kursiyerlerimize, usta öğreticilerimize ve kurum idaremize emekleri için teşekkür ederiz.