ESKİŞEHİR
İNÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İnönü Anadolu Lisesi Takımının İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyareti
![İnönü Anadolu Lisesi Takımının İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2023_12/06095705_whatsappimage20231206at09.48.463.jpg)
Eskişehir'de düzenlenen Okul Spor Faaliyetleri Bilek Güreşi Gençler B kategorilerinde gösterdikleri başarıyla dereceye giren İnönü Anadolu Lisesi Bilek Güreşi takımı, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ali TÜRKAL 'ı makamında ziyaret etti. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ali TÜRKAL; okul yönetimine, öğretmenlerine ve öğrencilerimize teşekkür edip, tebriklerini sunarak, yapılacak diğer yarışmalar için başarı dileklerinde bulundu.