ESKİŞEHİR
İNÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL GENELİ AKIL VE ZEKA OYUNLARI YARIŞMASI
![İL GENELİ AKIL VE ZEKA OYUNLARI YARIŞMASI](/meb_iys_dosyalar/2024_05/20111438_gthtrh.jpg)
Akıl ve Zeka Oyunları Federasyonu (TAZOF) tarafından il geneli okullar arası düzenlenen Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası'nda ilçemiz Vehbi Koç Ortaokulu öğrencilerinden Eylül KARAARDIÇ Kulami Oyunu Eskişehir 3.sü, Himmet AYDIN Reversi Oyunu Eskişehir 4.sü olmuşlardır. Öğrencilerimizi, okul idaremizi ve emeği geçen öğretmenimizi tebrik ederiz.