ESKİŞEHİR
İNÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Hayırlı Olsun Ziyareti
Şehit Ali İhsan Aydın Müdür Yardımcısı Ceylan VATANSEVER, İnönü Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet ASAR, İnönü Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Özge FINDIK, İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Erol KARAMEŞE ve Bilişim Teknolojileri Alan Şefi Serkan ARKAN ve İnönü Anaokulu Müdürü Taner GÖRMEZ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali TÜRKAL'a yeni görevinde başarılar diledi. Ziyarette TÜRKAL, okul idarecileri ile sohbet ederek okullarda yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali TÜRKAL, nazik ziyaretlerinden dolayı okul idarecilerine teşekkür etti.![Hayırlı Olsun Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2022_04/15100715_WhatsApp_Image_2022-04-15_at_09.55.28_1.jpg)