ESKİŞEHİR
İNÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Harezmi Eğitim Modeli Yıl Sonu Etkinliği
![Harezmi Eğitim Modeli Yıl Sonu Etkinliği](/meb_iys_dosyalar/2024_06/11144631_whatsappimage20240611at14.41.01.jpg)
Harezmi Eğitim Modeli Kapsamında ilimizde 3 pilot okul arasında yer alan Oklubalı Sabrikahvecioğlu Ortaokulu'nda düzenlenen Harezmi Eğitim Modeli yıl sonu etkinliğine, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme AR-Ge Şube Müdürü Sn. Orhan Kemal KARAKUŞ, Koordinatör Sn. Muhammed Rıdvan ESER, projeler sorumlusu öğretmenlerimiz Ebru SÖĞÜT ve Gülşah SARIKAYA, Şube Müdürümüz Erhan YORULMAZ ile birlikte okulumuza ziyarette bulundular. Emeği geçen okul idaremize ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.