ESKİŞEHİR
İNÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Dögep Mart Ayı Toplantısı
17.03.2021 Çarşamba günü Şube Müdürü Yaşar TEMUR başkanlığında Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenleriyle yapılan DÖGEP toplantısında öğretmenlerimiz din öğretiminde uyguladıkları yöntemleri ve uygun öğretim tekniklerini paylaştılar. Karşıklıklı tecrübe aktarımının olduğu ilgili toplantı oldukça verimli geçti. Katılım sağlayan öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.![Dögep Mart Ayı Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2021_03/31141805_k_18141348_dogep_manYett.jpg)