ESKİŞEHİR
İNÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişimi Programı Kasım Ayı Toplantısı
2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Geliştirme Programı kapsamında,Kasım Ayı toplantısı 28.11.2018 tarihinde İnönü İmam Ortaokulunda gerçekleştirilmiştir. İnönü İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Nilgün ÇELEN başkanlığında;İnönü İmam Hatip Ortaokulu Müdür V. Yusuf GÜL,İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Veli CANDAR, Oklubalı Sabri Kahvecioğlu Ortaokulu Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Özlem AKMAN ve Vehbi Koç Ortaokulu Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni H.Zeynep ATAŞ´ın katılımlarıyla gerçekleştirilmiştir.![Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişimi Programı Kasım Ayı Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2018_11/28135734_9f2fbf46-dfea-476c-9e81-332cf2605511.jpg)