ESKİŞEHİR İNÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişimi Programı (DÖGEP) ve Yönetici Gelişim Programı(YÖGEP) Nisan Ayı Toplantısı.

2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişimi Programı (DÖGEP) ve Yönetici Gelişim Programı(YÖGEP),Nisan Ayı toplantısı İnönü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde gerçekleştirilmiştir. İnönü İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yaşar TEMUR başkanlığında,İnönü İmam Hatip Ortaokulu Müdür V. Yusuf GÜL,İnönü İmam Hatip Ortaokulu Müdür Yardımcısı Yasin AYDIN,İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Veli CANDAR, Oklubalı Sabri Kahvecioğlu Ortaokulu Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Özlem AKMAN ve Vehbi Koç Ortaokulu Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni H.Zeynep ATAŞ´ın katılımlarıyla gerçekleştirilmiştir.Nisan ayında Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişimi Programında Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ve Temel Dini Bilgiler derslerinde yer alan ahlak ve âdab-ı muaşeret ile ilgili konuların öğretilmesinde temel ilkeler, öğretim metotları ve materyallerin hazırlanması ve kullanımı ; Yönetici Gelişim Programında ise, Okul Yönetiminde bilgi ve iletişim teknolojilerinin etkili ve verimli kullanımı, Din Öğretimi Genel Müdürlüğü internet sitesinin incelenmesi, http://dinogretimiokullar.meb.gov.tr/ adresinde okulların iyi örneklerinin ayrıntıları ve değerlendirilmesi,eğitimin niteliğini geliştirmede Kalite Takip Sistemi uygulamasının yeri,önemi ve değerlendirilmesi konuları işlenmiştir.
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişimi Programı (DÖGEP) ve Yönetici Gelişim Programı(YÖGEP) Nisan Ayı Toplantısı.

Çarşı Mh. Mustafa Kemal Cd. No 98 İnönü/ESKİŞEHİR - (0222) 591 22 49

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.