ESKİŞEHİR İNÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişimi Programı (DÖGEP) ve Yönetici Gelişim Programı(YÖGEP) Mayıs Ayı Toplantısı.

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişimi Programı (DÖGEP) ve Yönetici Gelişim Programı(YÖGEP) Mayıs Ayı Toplantısı.

2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişimi Programı (DÖGEP) ve Yönetici Gelişim Programı(YÖGEP),Mayıs Ayı toplantısı İnönü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde gerçekleştirilmiştir. İnönü İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Nilgün ÇELEN başkanlığında,İnönü İmam Hatip Ortaokulu Müdür V. Yusuf GÜL,İnönü İmam Hatip Ortaokulu Müdür Yardımcısı Yasin AYDIN,Oklubalı Sabri Kahvecioğlu Ortaokulu Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Özlem AKMAN ve Vehbi Koç Ortaokulu Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni H.Zeynep ATAŞ´ın katılımlarıyla gerçekleştirilmiştir.Mayıs ayında Tarihi veriler ışığında kültür ve medeniyetimizdeki anlayışın düşünceye,insana,sosyal hayata,eğitime,bilim kurumlarına,şehire,sanata,mimariye,dil ve edebiyata yansımaları işlenmiştir.

Çarşı Mh. Mustafa Kemal Cd. No 98 İnönü/ESKİŞEHİR - (0222) 591 22 49

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.