ESKİŞEHİR İNÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişimi Programı (DÖGEP) ve Yönetici Gelişim Programı(YÖGEP) Mart Ayı Toplantısı.

2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişimi Programı (DÖGEP) ve Yönetici Gelişim Programı(YÖGEP),Mart Ayı toplantısı İnönü İmam Hatip Ortaokulunda gerçekleştirilmiştir. İnönü İmam Hatip Ortaokulu Müdür V. Yusuf GÜL,İnönü İmam Hatip Ortaokulu Müdür Yardımcısı Yasin AYDIN,İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Veli CANDAR, Oklubalı Sabri Kahvecioğlu Ortaokulu Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Özlem AKMAN ve Vehbi Koç Ortaokulu Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni H.Zeynep ATAŞ´ın katılımlarıyla gerçekleştirilmiştir.Mart ayında Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişimi Programında Eğitim alanındaki çalışmaları ile öne çıkan ülkelerin eğitim ve din eğitimi politika ve uygulamalarının incelenmesi ve müzakeresi; Yönetici Gelişim Programında ise, Yıllarca öğrenci yetiştirmiş/yetiştirmekte olup eğitime adanmış bir hayat yaşayan eğitim yöneticilerimizin vefakârlık bağlamında ziyaret edilmesi, görüş ve önerilerinden,bilgi,birikim ve tecrübelerinden yararlanılması konuları işlenmiştir.
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişimi Programı (DÖGEP) ve Yönetici Gelişim Programı(YÖGEP) Mart Ayı Toplantısı.

11-03-2019

Çarşı Mh. Mustafa Kemal Cd. No 98 İnönü/ESKİŞEHİR - (0222) 591 22 49

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.