ESKİŞEHİR İNÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişimi Programı (DÖGEP) ve Yönetici Gelişim Programı(YÖGEP) Aralık Ayı Toplantısı.

2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişimi Programı (DÖGEP) ve Yönetici Gelişim Programı(YÖGEP),Aralık Ayı toplantısı 19.12.2018 tarihinde İnönü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde gerçekleştirilmiştir. İnönü İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Nilgün ÇELEN başkanlığında;İnönü İmam Hatip Ortaokulu Müdür V. Yusuf GÜL,İnönü İmam Hatip Ortaokulu Müdür Yardımcısı Yasin AYDIN,İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Veli CANDAR, Oklubalı Sabri Kahvecioğlu Ortaokulu Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Özlem AKMAN ve Vehbi Koç Ortaokulu Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni H.Zeynep ATAŞ´ın katılımlarıyla gerçekleştirilmiştir.Toplantıya İnönü İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yaşar TEMUR ve İnönü Müftülüğü Vaizi Abdullah YAPIŞKAN konuk olarak katılmıştır.Aralık ayında Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişimi Programında Kur´an öğretiminde verimlilik,Kur´an-ı Kerim öğretim yöntem ve teknikleri üzerine okumalar ve müzakereler ; Yönetici Gelişim Programında ise,Bir eğitimci olarak Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v.)´in insanlarla iletişimi,sosyal ilişkileri,eğitim yaklaşımı,eğitimdeki temel ilke ve metotları ile yönetim anlayışı ve uygulamalarından örnekler konuları işlenmiştir.
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişimi Programı (DÖGEP) ve Yönetici Gelişim Programı(YÖGEP) Aralık Ayı Toplantısı.

Çarşı Mh. Mustafa Kemal Cd. No 98 İnönü/ESKİŞEHİR - (0222) 591 22 49

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.