ESKİŞEHİR
İNÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Dilimizin Zenginlikleri Projesi Şubat Ayı Etkinlikleri
![Dilimizin Zenginlikleri Projesi Şubat Ayı Etkinlikleri](/www/images/mansetresim.png)
Bakanlığımız yönergesinde başlatılan Dilimizin Zenginlikleri Projesi Şubat Ayı Etkinliklerinde okullarımızdan renkli kareler geldi. Okullarımız "Deyimler ve Atasözleri Okumaları" yaptılar ve "Kültürel Ögeler İçeren İçeriklerin Hazırlanması" etkinliklerini gerçekleştirdiler. Bu renkli kareler için kurum müdürlüklerimize, sevgili öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.