ESKİŞEHİR
İNÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Dilimizin Zenginlikleri Projesi - Nesne Tasarım Yarışması
![Dilimizin Zenginlikleri Projesi - Nesne Tasarım Yarışması](/meb_iys_dosyalar/2024_03/25151716_whatsappimage20240325at15.13.50.jpg)
Bakanlığımız bünyesinde başlatılan Dilimizin Zenginlikleri Projesi Mart Ayı çalışmalarımızda proje kapsamında ilimiz genelinde Liseler arası Kutadgu Bilig okumaları takibinde temaya uygun Nesne Tasarımı Yarışması'na okullarımızın ürün tasarımları ile katılım sağladık. Öğretmen ve öğrencilerimize emekleri için teşekkür ediyor, okullarımıza yarışmada başarılar diliyoruz.