ESKİŞEHİR
İNÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Dilimizin Zenginlikleri Projesi Hikaye Yazma Yarışması Kazananları
![Dilimizin Zenginlikleri Projesi Hikaye Yazma Yarışması Kazananları](/meb_iys_dosyalar/2024_01/19095719_whatsappimage20240119at09.47.26.jpg)
Dilimizin Zenginlikleri Projesi Ocak ayı çalışmalarımızda Dede Korkut Hikayeleri'nden hareketle yeni bir hikaye yazma yarışmamızda İnönü İmam Hatip Ortaokulu 8/A sınıfı öğrencimiz Zeliha ŞAHİN "Kılıçhan" adlı hikayesi ile ortaokullarda;
Şehit Ali İhsan Aydın İlkokulu 2/C sınıfı öğrencimiz Ali Güney KAYACI "Dişi Kurt ile Boğaçhan" adlı hikayesi ile ilkokullarda ilçemiz birincisi olmuştur. Öğrencilerimizi ve okullarımızı tebrik ederiz.
Ali TÜRKAL
İlçe Milli Eğitim Müdürü