ESKİŞEHİR İNÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aralık-Ocak Dönemi DÖGEP Faaliyeti

Aralık-Ocak Dönemi DÖGEP Faaliyeti

EYLEM KONUSU:

 

·         ARALIK-OCAK: Peygamber Efendimizin eğitim anlayışı ve eğitim metotları Derslerde öğretmenler tarafından Peygamber efendimizin eğitim hayatıyla ilgili örnekler verilmesi, öğreticiliği yönünde öğrencilere bilgi aktarımı yapılması, konuyla ilgili sunu izlettirilmesi.

 

 

PAYDAŞLAR: İlçemizde bulunan ortaokul ve lisede   görev yapan öğrenmenler.

 

KATILIMCI SAYISI: 4

 

·      ETKİNLİĞİN ÖZETİ: 

        İnönü ilçesinde bulunan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerinin mesleki gelişim kapsamında ARALIK-OCAK ayı ZOOM programı üzerinden 3 Ocak 2022 tarihinde online olarakgerçekleştirildi.Çalışmada Peygamber efendimizin eğitim anlayışı ve eğitim metotları konusunda sunu izlettirilmiş ve öğrencilere derslerde konu ile ilgili örnekler verilmesi bu konuda gerekli bilgi aktarımı yapılmasına karar verilmiştir. 

        Toplantıya katılan öğretmenlerimiz görüş ve deneyimlerini aktardılar.Katılımcı öğretmenler bir sonraki toplantının planlanmasıyla ilgili görüşlerini belirttiler.Bir sonraki toplantıda yapılacak etkinlerin neler olacağı hakkında görüşlerini bildirdiler.

Çarşı Mh. Mustafa Kemal Cd. No 98 İnönü/ESKİŞEHİR - (0222) 591 22 49

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.