ESKİŞEHİR
İNÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
7 Ocak Salı Günü Kar Tatili
Bölgemizde görülen yoğun kar yağışı ve soğuk hava nedeniyle, 07 Ocak 2020 Salı günü, ilçemiz genelindeki tüm okul ve kurumlarımızda (okul öncesi, ilkokul, ortaokul, lise ve yaygın eğitim kurumları) eğitim öğretime bir gün süre ile ara verilmiştir. Bu kapsamda, engelli ve hamile kamu personeli de bir gün süre ile idari izinli sayılacaktır.![7 Ocak Salı Günü Kar Tatili](/meb_iys_dosyalar/2020_01/06092824_97353973-5f01-4b13-9201-abaf5f17fec4.jpg)