ESKİŞEHİR
İNÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
18.TÜBİTAK 2204-B ORTAOKULLAR ARASI ARAŞTIRMA PROJESİ YAZMA YARIŞMASI'NDA TÜRKİYE İKİNCİLİĞİ
![18.TÜBİTAK 2204-B ORTAOKULLAR ARASI ARAŞTIRMA PROJESİ YAZMA YARIŞMASI'NDA TÜRKİYE İKİNCİLİĞİ](/meb_iys_dosyalar/2024_05/30165010_whatsappimage20240530at16.48.48.jpg)
Türkiye genelinde düzenlenen 18. TÜBİTAK 2204-B Ortaokullar Arası Araştırma Projesi Yazma Yarışması'nda, "Türk Damgalarına Can Suyu" projesi ile Tarih alanında 2. olan ilçemiz Vehbi Koç Ortaokulu 6.sınıf öğrencileri Zehra Ecrin ASLAN, Irmak KARAGÖZ ve Azra GÖK'ü Türkçe öğretmenimiz Sema ŞEKER'i ve okul yönetimimizi bu büyük başarı için kutluyoruz.