ESKİŞEHİR İNÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Ziyaretleri ve Öğrencilerimize Hediyeler...

2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılının ilk gününde İlçemiz Kaymakamı Enver Özderin, Belediye Başkanı Kadir Bozkurt ve Başkan Yardımcısı Mehmet Kepez, Milli Eğitim Müdürümüz Muhammet Büyük´le birlikte; Şehit Ali İhsan Aydın İlkokulu ´nda ve Oklubalı Sabri Kahvecioğlu İlkokulu´nda minikleri ziyaret etti. Ziyaretler sırasında 1. sınıfa yeni başlayan öğrencilerimize Belediyemiz tarafından hazırlatılan, kırtasiye malzemeleriyle dolu okul çantaları armağan edildi.
Okul Ziyaretleri ve Öğrencilerimize Hediyeler...

Ayrıca ziyaretler sırasında İlçemiz Kaymakamı Enver Özderin öğrencilerle sohbet etti, sıkıntı ve taleplerini dinledi. Okul idaresiyle görüşerek durum değerlendirmesi yaptı, eğitimde daha yüksek seviyelere ulaşabilmek amaçlı fikir alışverişinde bulundu.  Hem Öğrencilerimizin hem de öğretmen veya idarecilerimizin bir sıkıntılarının olduğu anda kendilerine rahatlıkla müracaat edebileceklerini söyleyerek; yeni eğitim-öğretim döneminin herkes için mutluluk ve başarılar getirmesi dileklerini iletti. Okula yeni atanan müdüre hanıma da yeni görevinde başarılar diledi.

sene başısene başısene başısene başısene başısene başısene başısene başısene başısene başısene başı

 

Orta Mh. Karapınar Sk. No 1 İnönü/ESKİŞEHİR - (0222) 591 22 49

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.