ESKİŞEHİR İNÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısı Yapıldı.

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü´nde İlçemiz Kaymakamı Enver Özderin başkanlığında yapılan, Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu Ocak 2016 Toplantısına, İlçe Jandarma Komutanı Caner Aldıkaçtı, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Muhammet Büyük, okul müdürleri ve daire amirleri katıldı.
Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısı Yapıldı.

Toplantıda, 2015/2016 faaliyetleriyle ilgili olarak komisyon üyelerine sunum yapıldıktan sonra Halk Eğitim Merkezi bünyesinde 2015-2016 eğitim öğretim yılında bugüne kadar yapılan ve yapılması planlanan faaliyetler tartışıldı ve yeni eğitim öğretim yılının planlaması yapıldı. Mesleki ve teknik alandaki kursların açılmasına yönelik önerilerin görüşüldüğü toplantıda yöreye uygun olan tel kırma, tığ oyası, iğne oyası, girişimcilik, yabancı dil, bilgisayar, enstrüman ve halk oyunları ile ilköğretim ve liselerde sınavlara hazırlık kursları açılması yönünde tavsiye kararı alındı.

Kaymakam Sayın Özderin, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün çalışmalarını yakından takip ettiğini, çalışmaları memnuniyetle karşıladığını dile getirdi. Katılımcıların dilek ve temennilerinin görüşülmesinin ardından Sayın Özderin, toplantıya katılan herkese teşekkür ederek, yeni eğitim ve öğretim döneminde başarılar diledi.

25-01-201625-01-201625-01-201625-01-2016

Orta Mh. Karapınar Sk. No 1 İnönü/ESKİŞEHİR - (0222) 591 22 49

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.