ESKİŞEHİR İNÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Halk Eğitim Toplantısı...

Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama Ve İşbirliği Komisyonu Eylül 2015 Toplantısı İlçemiz Kaymakamı Enver Özderin başkanlığında Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü´nde yapıldı.
Halk Eğitim Toplantısı...

2014/2015 faaliyetleriyle ilgili olarak komisyon üyelerine sunum yapıldıktan sonra Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü’nün 2015/2016 Eğitim Öğretim yılında yapacağı faaliyetlerle ilgili kurul üyelerinin görüş ve önerileri doğrultusunda, yeni eğitim öğretim yılının planlaması yapıldı. İlçemiz Kaymakamı Enver Özderin, ‘’İlçemizde okuma yazma oranının %100’e ulaşması için çok gayret edilmesi gerekiyor. Bu hedefe ulaşmak için öncelikle merkezde ve her köyde kapsamlı bir tarama yapılmasının ardından ilçe halkının da talepleri göz önünde bulundurularak, farklı alanlarda kurslar açılmalı.’’ dedi.

Katılımcıların dilek ve temennilerinin görüşülmesinin ardından İlçemiz Kaymakamı Enver Özderin, toplantıya katılan herkese teşekkür ederek, yeni eğitim ve öğretim yılında başarılar diledi.

halk eğitimhalk eğitimhalk eğitim

Orta Mh. Karapınar Sk. No 1 İnönü/ESKİŞEHİR - (0222) 591 22 49

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.