ESKİŞEHİR İNÖNÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Coşku İçinde Kutlandı.

İlçemizde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı düzenlenen törenlerle kutlandı. 28 Ekim’de Cumhuriyet Meydanı’na çelenk konmasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla Cumhuriyet Bayramı kutlamaları başladı.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Coşku İçinde Kutlandı.

29 Ekim’de devam eden halkın yoğun ilgi gösterdiği kutlamalar Kaymakamımız Sayın Enver Özderin, Jandarma Komutanı Sayın Caner Aldıkaçtı ve Belediye Başkanı Sayın Kadir Bozkurt halkın ve öğrencilerin bayramını kutlayarak başladı .İstiklal Marşımızın okunması ve Kaymakamımız Sayın Enver Özderin’in günün anlam ve önemini belirten konuşmasıyla devam etti. Konuşmanın ardından Tören lise öğrencilerinin konuşmaları ve şiirlerinin ardından, Anaokulu öğrencilerimizin hazırlamış oldukları şiirleri okumaları ile devam etti.  Şehit Ali İhsan Aydın İlkokulu öğrencilerinin marş ve şiir eşliğinde yaptığı gösterinin ardından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Töreni halk oyunları gösterisi ve okullarımızın yapmış olduğu geçit töreni ile sona erdi.

29 Ekim29 Ekim29 Ekim29 Ekim29 Ekim29 Ekim29 Ekim29 Ekim

Orta Mh. Karapınar Sk. No 1 İnönü/ESKİŞEHİR - (0222) 591 22 49

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.